Вершина ЮА ТОВ

Вершина ЮА ТОВ

ЕДРПОУ:

Название вашего сайта: вул.Метеорологічна 37 (старий АТП)

область: Полтавская

район: Лубенский

Город: Лубни

Сайт:

E-mail:

Руководитель: Рудь Аліна Миколаївна

Телефоны: 380XXXX92117

Для просмотра более детальной информации необходимо

Виды деятельности: Транспорт

Описание: Торгова автомобільна компанія "Вершина ЮА" широкоформатно охоплює товарний перелік асортименту для легкових, грузових, вітчизняних та імпортних автомобілів, землеобробної та спец- техніки, а також автомобілів с/г та будівельного напрямку. Проводить доставку товару на обумовлених умовах до будь-якого регіону України та, завдяки диллерському представництву багатьох торгових марок і відомих виробників, пропонує вигідні і зручні умови співпраці для оптових клієнтів.
Основним завданням нашої команди є підтримка та забезпечення кожного клієнта результативною товарною та консультативною базою, а це -:
-вигідна та зручна цінова пропозиція, над цифрою якої постійно, методом моніторингу та утримання найменшого рівня націнки ми ведемо контроль;
-широкий товарний ряд, який охоплює майже всю сферу автомобільної галузі та методом коммерційного аналізу формується на базі товарів з найбільшим попитом серед клієнтів. Так, завдяки позитивній динаміці торгівельного представництва ТОВ "Вершина ЮА", наша компанія є дистрибютором та регіональним представником багатьох торгових марок, а саме ТМ Rosava, Cordiant, Sava, Kormoran, НкШЗ, БШК, A-Mega, Westa, Yukoil, Rovas, Bosch, Osram, DynaMax, Mobil, BP, Castrol, Jubana, Дорожня Карта, WIX, Агрінол, ГАЗ та інші ТМ, якість яких зафіксовано зручними та оперативними гарантійними якостями.
-умови фінансової стабільності дозволяють методом підписання договірних умов отримати обумовлену відстрочку платежу та суму кредитування товаром, а також підтримувати та досконало вирішувати питання рекламаційного випадку.
Щоденно наша компанія готова до співпраці з клієнтами аграрного сектору, транспортної, торгової, комерційної та інших видів діяльності, власниками, посередниками і кінцевими споживачами, автомагазинами, торгівельними представниками та автолюбителями.

Создано: 22.02.2018

Вход
Регистрация
Восстановление пароля
Уведомление
Обратная связь
Жалоба на заметку
Связаться с предприятием