АVТОВ2В

ЕДРПОУ:

Название вашего сайта: Луценко №3

область: Черкасская

район: Черкасский

Город: Черкассы

Сайт:

E-mail:

Руководитель: Полишук Денис

Телефоны: 380XXXX50546

Для просмотра более детальной информации необходимо

Виды деятельности: ГСМ горюче-смазочные материалы

Описание: Група компаній «AVTO – B2B» є одним з найбільших постачальників ПММ, запчастин та інших засобів для обслуговування автомобілів, сільськогосподарської техніки та верстатів в Черкаській області. Перебуваючи на даному ринку вже більше п’яти років ми завжди вчасно та в повній мірі задовольняємо наших покупців високоякісним товаром по прийнятним цінам.
Даною пропозицією група компаній «AVTO – B2B» пропонує співпрацю в галузі поставок нашого асортименту товарів для потреб Вашого підприємства. Співпрацюючи з нами Ви маєте змогу отримати якісні оливи (моторні, трансмісійні та ін.),мастила та змазки, охолоджуючі рідини, автохімію та аксесуари, АКБ, фільтри (масляні, паливні, повітряні) та інші матеріали, що потрібні для обслуговування нормального функціонування та подовження терміну експлуатації автомобілів та сільськогосподарської техніки. Весь асортимент товару представлений як іноземними, так і вітчизняними виробниками, що дає змогу знайти оптимальне співвідношення ціни та якості товару, виходячи з потреб Вашого підприємства.
Таким чином, просимо Вас ознайомитися з прайс-листами до цієї комерційної пропозиції, та зателефонувати нам для отримання більш детальної інформації, щодо умов поставок, цін та оплати необхідної для потреб підприємства номенклатури товарів.

Создано: 08.02.2021

Вход
Регистрация
Восстановление пароля
Уведомление
Обратная связь
Жалоба на заметку
Связаться с предприятием